
- В наявності
- Код: RL-1012
Шина 90/100-10 Ralco
995 ₴
+380 (63) 520-40-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиришарова, направленна, камерна шина 90/100-10 Ralco BLASTER HT
Максимальне навантаження - 206кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Ralson |
| Країна виробник | Індія |
| Висота профілю шини | 100 |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
- Ціна: 995 ₴







