
- В наявності
- Код: 0002
Акумулятор АКБ 4А (113*70*85) GEL OUTDO
666 ₴
Акумуляторна батарея OUTDO YTX4L-BS(DS) 12V 4Ah/10HR
Тип акумулятора: гелевий
Напруга: 12 вольт
Ємність: 4 ампер-годин
Довжина: 113 мм
Ширина: 70 мм
Висота: 85 мм
Підходить на скутери та мопеди: HONDA, YAMAHA, SUZUKI, DELTA
Порада з обслуговування:
При установці на зарядку акумулятора сила струму повинна бути не більше десяти відсотків від ємності батареї, а вольтаж не вище 14,9 вольт. Наприклад, якщо ємність акумулятора гелю мототехніки становить 4 Ам/ч, то максимальний струм зарядки не повинен перевищувати 0,4 ампера, при цьому час до повної зарядки десять годин. Не варто заряджати акумуляторну гелеву батарею, за допомогою зарядки для автомобільних акумуляторів, від високої сили струму ваша батарея може закипіти і деформуватися, через маленьку ємність і герметичність батареї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Тип акумулятора | GEL |
| Тип мототехніки | Скутер |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0002 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 666 ₴




