
- В наявності
- Код: H-876
Шина 110/100-18 Chao Yang TT
2 808 ₴
+380 (63) 520-40-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чотиришарова, камерна шина 110/100-18 Chao Yang.
Максимальне навантаження - 280кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Висота профілю шини | 100 |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 110 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | M |
| Індекс навантаження шини | 64 |
| Основні атрибути | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 2 808 ₴



